OK

معرفی شرکت

شرکت "لیو نفیس پارس " با پشتوانه مدیران مجرب و توان مهندسی بالا به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان انواع پمپ های آبرسانی مورد استفاده در مصارف آبرسانی شهری ، کشاورزی و صنایع کشور ، همواره در راستای جلب رضایت مشتریان خود گام برمی دارد . این شرکت با معرفی برند NafisFlow (نفیس فلو ) بعنوان یک برند ایرانی همگام با تکنولوژی روز دنیا بصورت تخصصی و با ارائه راهکار مهندسی مفتخر است برترین کیفیت و خدمات پس از فروش را در اختیار مشتریان محترم و کارفرمایان قرار دهد .

چشم انداز

ارائه کامل ترین سبد محصول، ارائه خدمات پس از فروش و تأمین قطعات در کوتاه ترین زمان ممکن، تبدیل شدن به قطب مهندسی منطقه و قرار گرفتن در جایگاه معتبرترین شریک برای شرکت های خارجی از اهداف این شرکت می باشد.

مأموریت

لیو نفیس پارس شرکتی توانمند در طراحی، مونتاژ، تأمین پمپ های خانگی، صنعتی، ماشین آلات باغبانی و محصولات جانبی برای مصارف عمومی و صنایع مختلف از جمله آب و فاضلاب، نفت، گاز، پتروشیمی و سایر صنایع در سطح کشور و ارائه دهنده خدمات پشتیبانی و مهندسی در ایران و کشور های منطقه می باشد. این شرکت با تکیه بر تجربه شرکت های بنام بین المللی و بکارگیری کادر مجرب داخلی و همچنین ارائه سبد کامل محصولات با قیمت مناسب و کیفیتی مطابق با استانداردهای اروپایی، همواره در راستای رضایت ذینفعان و مشتریان گام برداشته است.

ارزشها

· مسئولیت‌پذیری و تعلق سازمانی
· مشتری مداری
· ترویج فرهنگ تفکر سیستمی
· ایجاد انگیزه و خلاقیت
· صداقت، گشاده‌رویی
· کرامت انسانی ذینفعان
· شایسته‌سالاری
· عشق و علاقه به هم نوع و محیط زیست
· نهادینه ساختن فرهنگ آموزش